Home Interview Interview s Pavlem Kočendou
 

 


Interview s Pavlem Kočendou Tisk
Středa, 19. 01. 2011 | Počet zobrazení: 5006
Bookmark and Share

Pavel_KocendaOstřílený úpravce aut a absolutní vítěz soutěže Tuning Cup v sezóně 2010. 

Tuningové aktivity: Hm, už žádné, má žena říká, že jsme už skončili. Rodina je přednější.

Co pro Tebe znamená tuning automobilů?
Koníček, za který jsem rád.

Jak a kdy jsi se dostal k tuningu?
Náhodou před 10-ti lety jsem jel do Brna na Renocar sraz na GrandPrix a byl jsem polapen do tohoto kolotoče úprav a staveb automobilů. Jsem zato moc rád bo jsem se hodně naučil a poznal nemálo nakažených lidí tímto virem – tuningem.

Co si myslíš o legalizaci tuningových úprav v Čechách?
Už by se s tím mělo něco dělat, jsem pro.

Jakou předpovídáš budoucnost českému tuningu?
To nevím, jelikož laťka těch nejvyšších hodnot za úpravy aut je tak vysoko nasazená, že v dnešní době je to hlavně o financích a ti kteří ji nasadily tak ti přeskočily dobu českého tuningu. Pamatuji tuningové srazy co měly jen 3 poháry a o ty vůbec nešlo a šlo tam o pobaveni a prožít si víkendový sraz.

Tuning Tvého Civica byl běh na dlouhou trať. Poslední přestavba trvala 3 roky, 3 měsíce a 7 dní. Plánoval jsi to na tak dlouho?
Ne, chtěl jsem jen menší facelift abych nebyl pozadu, ale pak se to zvrhlo na tak dlouho. Výsledek je super, ale na druhou stranu už bych to nedělal. Je to hodně nervů, práce a peněz. Moje moto je: peníze se mají točit a když přestanete snít, tak život ztratí smysl.

Získal jsi titul absolutního vítěze soutěže Tuning Cupu 2010. Je to ocenění, kterého si vážíš nejvíce nebo je pro Tebe ještě cennější?
Vážím si toho hodně, je to taková pěkná tečka za něčím, čemu se věnuji přes 10let. Takové ocenění vám už nikdo nevezme a když něco ještě přibude, nebudu proti. 

Dá se ještě vůbec něco vyladit na Tvém autě?
Určitě ano, ale sám jsem nad tím ještě nepřemýšlel. Ještě jsem si ho ani pořádně neužil.

Máš už v plánu nějaký další projekt nebo si teď dáš s upravováním na chvíli pokoj?
Pokoj ani ne, je to nemoc - teď mám v plánu jen lehce upravit náš rodinný klenot -T5 Multivan.

Říká se, že tuning se posedlost, taky je vaše rodinné auto alespoň částečně poznamenáno tuningem?
Jo, každé auto co jsem měl mělo něco do sebe i pracovní.

Říká se, že tuning je hlavně o penězích, co si o tomto výroku myslíš?
Tuning je sám o sobě hodně náročný a o penězích ani nemluvě.


foto1

foto2

foto3

foto4

foto5

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(2)
Přidat Nový
  • replica handbags - replica handbags
    |10. 07. 2015 - 07:03 |
    cool :love: :love: As you very well know, when you buy[url=http://www.handbagsreplicas.net]Replica Handbags[/url]it is essential to be able to easily contact the store.The [url=http://www.handbagreplicas.co]Replica handbags[/url]is in my opinion one of the best city bags ever.[url=http://www.montresrepliques.co]répliques montres[/url] It is perfect for going shopping, for wearing it at the office or for even showing it off at parties or when going out on the town.It has a distinctive [url=http://www.jammagazineonline.us/t]Christin dior handbags[/url]design, a high functionality due to its rounded handles and extra-long belt, and, by all means,[url=http://dbregiotyneandwear.co.uk]Omega replica watches[/url]it is a very practical and fashionable purse.
  • adsfsa - replica handbags
    |10. 07. 2015 - 07:04 |
    cool The Replica handbags is crafted from very good quality metals and each piece is stamped with the Louis Vuitton name offering authenticity to this very beautiful bag. i was also surprised to see that this replica Replica handbags was delivered with all the booklets and cards.I am very happy that I finally decided to try a replica of my favorite christin dior handbags, This finally made it possible for me to wear a gorgeous Omega replica watchesg that looks and feels authentic from every possible angle. My répliques montres is of high quality, is made from materials identical to the real ones and its?markings are indistinguishable from the authentic ones.
 
Joomla SEO powered by JoomSEF