Home Rady a tipy
 

 Jak na xenony?

Tisk
Úterý, 08. 03. 2011 | Počet zobrazení: 11530
Bookmark and Share

uvod_xenonyV současnosti xenonová světla potkáváte v reflektorech automobilů každý den. Díky velkému rozmachu tzv. přestavbových sad si nyní můžete vybrat z několika barevných odstínů. Ale jaký zvolit? Na tuto otázku se vám pokusíme zodpovědět v následujícím článku.

 

TyreGuardian – jízda bez defektu pneumatiky

Tisk
Neděle, 12. 12. 2010 | Počet zobrazení: 5472
Bookmark and Share

TyreGuardian_about_tuningPřed časem jsme vám představili přípravek, který zamezuje defektu a snížení tlaku v pneumatikách TyreGuardian a slíbili jsme vám, že tento výrobek osobně vyzkoušíme. Osobní zkušenosti s aplikací a provozem vám přinášíme právě nyní.

 

Aplikace produktů Meguiar´s

Tisk
Úterý, 23. 11. 2010 | Počet zobrazení: 7762
Bookmark and Share

Meguiars_aplikace_about_tuningO značce Meguiar´s na našich stránkách neslyšíte poprvé, ani naposled. Už jsme vám představili historii firmy, některé produkty a nyní je čas na osobní zkušenost.

 

V péči Express lakovny

Tisk
Neděle, 07. 11. 2010 | Počet zobrazení: 12317
Bookmark and Share

express_lakovna_about_tuningPřed nedávnem jsme vám představili zajímavou službu s názvem Express lakovna. Slíbili jsme vám rovněž, že zde necháme opravit našeho lehce oťukaného Peugeota. Přinášíme tedy detailní pohled na to, jak taková rychlooprava probíhá.

 

Jak na tuning? Část druhá.

Tisk
Středa, 19. 05. 2010 | Počet zobrazení: 8400
Bookmark and Share

tuningII_about_tuningTentokráte se trochu podrobněji podíváme na to, čemu se při úpravě auta nevyhnete. Zaměřili jsme se na podvozek, kola, lak, interiér a motor.

 

Jak na tuning? Část první.

Tisk
Úterý, 11. 05. 2010 | Počet zobrazení: 12813
Bookmark and Share

tuning_about_tuningPokud jste v tuningu začátečníci, nebo o něm zatím jen uvažujete, možná se vám hodí pár rad a doporučení někoho zkušenějšího. Karel Trachta z firmy Tuning Modřany se už v tomto oboru pohybuje nějaký ten pátek a souhlasil, že se s námi podělí o zkušenosti, které budeme zveřejňovat právě v naší sekci Rady a tipy. 

 

Bílé lemy pneumatik

Tisk
Pátek, 02. 04. 2010 | Počet zobrazení: 10898
Bookmark and Share

bile_lemy_about_tuningČasto dostávám dotaz, kde jsem sehnal "veteránské" lemy na pneumatiky, které zdobí moji krysu. Proto je tento příspěvek určen hlavně příznivcům této úpravy.

 

Instalace filtru K&N a Airboxu

Tisk
Středa, 31. 03. 2010 | Počet zobrazení: 6472
Bookmark and Share

box_kn_about_tuningTentokráte si ukážeme, jak nainstalovat do Škody Fabie s motorem 1.4 16V sportovní vzduchový filtr, uzavřený v airboxu, tedy opět něco z domácí zahrádky.

 

Lakování podběhů

Tisk
Pátek, 26. 03. 2010 | Počet zobrazení: 8446
Bookmark and Share
about_tuning_podbehy

Máme tu první článek do rubriky rady a tipy. Dozvíte se jak vylepšit vaše tuningové auto lakovanými podběhy, které jsou v dnešní době tolik oblíbené.

 


Joomla SEO powered by JoomSEF