Home Srazy a akce 5. International 24h VW/Audi Treffen
 

 


5. International 24h VW/Audi Treffen Tisk
Čtvrtek, 08. 07. 2010 | Počet zobrazení: 3314
Bookmark and Share

26Hned druhý den po českém srazu sezóny, pardubickém Relax Meetingu, se rozjel náš kolega do německa na 5. International 24h VW/Audi Treffen do Vilshofenu. Tento sraz již řadu let navštěvují i čeští tuneři a Radek se svou Š120LS patří mezi ně. Jenže letos se to neobešlo bez komplikací...

Už při popojíždění na pardubickém srazu bylo jasné, že ze zadní poloosou jeho vozu není vše v pořádku. Cesta domů to jen potvrdila. Naštěstí je našel dobrovolník Olin, který se nezalekl pozdního návratu domů a společně s Radkem se vrhli na výměnu prasklých kamenů v poloose. Ve třičtvrtě na jednu bylo hotovo. Budík na 6:20 a alou na zátěžový test do 250 km vzdáleného Vilshofenu. Vše vydrželo a tak vám můžeme přinést krátký report z této akce.

Sraz se jako vždy konal na travnatém fotbalovém hřišti, což by u nás asi nebylo možné. Vždy se najde nějaký ten vyvrhel, co mu jeho 60 koňový stroj na trávě pěkně hrabe. Na německých srazech se ničeho takového nedočkáte. Vstupné bylo obvyklých 10€, v ceně byla sklenice s vypískovaným logem pořádajícího klubu. Účast byla oproti předešlým ročníkům poněkud slabší, možná za to může i sraz v Augsburgu. Nakonec se sešlo cca 200 vozů.

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii 5. International 24h VW/Audi Treffen.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF