Home Srazy a akce 6. Int. Vw & Audi Treffen Passau
 

 


6. Int. Vw & Audi Treffen Passau Tisk
Pátek, 16. 07. 2010 | Počet zobrazení: 3975
Bookmark and Share

27Přinášíme vám ohlednutí za velmi vydařeným srazem v německém Passau. Tentokráte se zde sešli milovníci koncernových tuningových automobilů, především Audi a VW a bylo se opravdu na co dívat...

Sraz pořádal klub VW Audi Scene Passau a naše cesta z Prahy přes Plzeň,Klatovy,Železná Rudu až do Passau měřila cca 290km. Vstupné činilo 14€ (poukaz na pití zdarma mimo Red Bull), pro ty nejlepší byly připraveny skleněné poháry rozdělené podle vypsaných kategorií a best of show. Celkem to bylo uctyhodných 100 sad.

Letos si organizátoři připravily kvalitnější místo setkání, z části asfalt z části štěrk s hlínou hned vedle nadzemních garáží a koupaliště.
Organizace opět pohodová, hodnotilo se až do 16hod.

Pro našeho zahraničního zpravodaje Radka byla cesta opět plná překvapení. Cestou na sraz ho u městečka Zwiesel předjelo civilní Audi A6 kombi, načež se z okénka spolujezdce vysunul blikající terč a za zadním oknem se rozsvítil nápis STOP POLIZEI. Proběhla klasická kontrola vozu a dokladů. Neobešlo se to bez dotazu na převážení zbraně, nože a drog. I cíl cesty policisty zajímal. Závěrem ještě hlídka zkontrolovala řádné přidělání věcí na zahrádce. Nakonec byli policisté stejně z Radkova eLeSa unešení, ptali se na všechy drobnosti a neustále opakovali Wahnsinn!!(neuvěřitelné,bláznivé)

Fotogalerii z této akce najdete právě zde na 6. Int. Vw & Audi Treffen Passau.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF