Home Srazy a akce Autosport&TUNING SHOW Hradec Králové
 

 


Autosport&TUNING SHOW Hradec Králové Tisk
Středa, 02. 05. 2012 | Počet zobrazení: 6373
Bookmark and Share

39Přinášíme vám reportáž z první akce pořádané tuningovým časopisem Autosport&TUNING, která se konala koncem dubna v zázemí letiště v Hradci Králové.

Prvním srazem byla nová akce pořádaná, dnes již opět jedinným tuningovým časopisem, Autosport&TUNING. Letiště v Hradci Králové je tunerům známé již z let dávno minulých, ovšem tentokrát se akce nekonala na samotné letištní ploše, ale v jejím zázemí. Tam se totiž zrodil Czechring, který nabízí řádné vyřádění s upravenými vozy. Pořadatel si nemohl přát lepší počasí, to vyšlo na jedničku. Program byl pestrý, na hlavní ploše se pořád něco dělo, ať už zajímavé sprinty nebo kaskaderská show. V provozu byl i tamní okruh, na kterém se účastníky bojovalo o každou desetinku sekundy. Občerstvení bylo dostatek, takže se netvořily nepříjemné fronty, které známe z některých jiných srazů. Početnou skupinu tvořily i prodejci tuningového zboží, takže pokud se někomu něco zalíbilo, mohl si nějaký ten doplněk pořídit.

Hlavním tahákem pro tunery byla jednoznačně letitá soutěž AZ pneu Tuning Cup, které letos nastartovala svou již 8. sezónu. Na první sraz soutěže dorazilo poměrně hodně soutěžících, což někdy nebývá obvyklé. Spousta projektů je totiž ještě ve fázi posledního dolaďování a tak jednoduše chybí. Celá akce probíhala bez vážných nedostatků. Samozřejmě se některé chyby našly, což samozřejmě pramení z toho, že se jednalo o první akci tohoto pořadatele, ale věříme, že se toto setkání pevně uchytí v tuningovém kalendáři a bude nás každoročně překvapovat lepší organizací a doladěními, které přispějí k nárůstu její oblíbenosti.

Nejlépe vystihují atmosféru akce fotografie, které naleznete v naší fotogalerii z akce Autosport&TUNING SHOW.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF