Home Srazy a akce Jednou to vyjít prostě muselo!
 

 


Jednou to vyjít prostě muselo! Tisk
Sobota, 21. 08. 2010 | Počet zobrazení: 3982
Bookmark and Share

29Dnešní 4. tuningpromotion day byla nevšední. Na obloze se totiž nehonily žádné mraky a návštěvníky netrápil déšť. Až na čtvrtý pokus to vyšlo a na účasti to bylo dost znát.

Tento sraz sice patří k těm menším, to mu ale rozhodně neubírá na skvělé atmosféře, spíše naopak. Výhodou, tedy alespoň pro nás redaktory a fotografy, představuje možnost vyfocení vyhlídnutých aut přímo na místě. My jsme tak učili hned ve dvou případech. Další velmi zajímavou zkutečností je fakt, že i přes teprve čtvrté dějství tohoto srazu se na startu měřených sprintů na 400 m objevily taková děla, jako 1000 koňový Viper, 750 koňový Mustang Shelby, nebo 600 koňové Porsche 911 9ff. Zahambit se nadali i majitelé Ferrari a Maseratti. Ti méně majetní byly ochotni pro získání lepšího času sundat z auta i dveře, jen aby co nejvíce odlehčili svůj vůz. Sprinty jsou tedy přinejmenším stejným lákadlem jako vypsaná soutěž Show and Shine. Kaskadérská show k tuningových srazům neodmyslitelně patří a ani zde nechyběla, stejně tak jako erotická myčka.

Hodnocení celé akce je tedy velmi jednoduché. Velmi dobře zvládnutá organizace, společně s pestrým programem v komornějším duchu, nez absence předvádějích se hlupáků nerespektující řád srazu, co víc si přát. Doufáme, že čtvrté pokračování Tuningpromotion Day nastartovalo sérii prosluněných srazů i v příští sezóně, organizátoři by si to za svou odváděnou práci rozhodně zasloužili.

Atmosféru srazu vám přiblíží fotografie, které naleznete ve fotogalerii 4. tuningpromotion day.

Videoreportáž: 

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF