Home Srazy a akce Relax Meeting - Rekord překonán
 

 


Relax Meeting - Rekord překonán Tisk
Sobota, 03. 07. 2010 | Počet zobrazení: 5295
Bookmark and Share

24Relax Meeting opět nezklamal. Počasí na jedna, organizace rovněž a k tomu zcela zaplněný prostor tuningovými kárkami. Objevila se spousta novinek, ale i starší již zapomenuté kousky. Zahraniční účast byla rovněž velmi vysoká.

Tuningový sraz na dostihovém závodišti v Parbubicích se opět stal, ak už je jeho zvykem, vrcholem sezóny. I přesto, že každoročně bojují jeho prostory s návalem aut, vše klapalo jako dobře promazaný stroj. Mnoho návštěvníků obsadilo svá místa už v pátek. Když v sobotu v 7:30 dorazil náš tým, pořadatelé napsali na naše čelní okna číslice vyšší než 500. V areálu nejdříve zmizely místa v chládku pod stromy, ale my jsme se rozhodly o umístění naší expozice na ploše zalité sluncem. Zázemí jsme si vybudovali u uzavřeného stánku, který nám poskytoval onem všemi vyhledávaný chládek. Důležitým faktorem pro přežití byla aplikace slunečního krému s vysokým faktorem. My jsme netroškařili a použili dětský s filtrem 50, což se ukázalo jako skvělý tah. Proto vám dnes můžeme klidně přinést tento report a nesténáme někde v koutě.

Během celé akce nebylo žádné hluché místo, pořád se něco dělo. Představování na plachtě soutěže Tuning Cup nebralo konce, osvěžení přinesla i erotická myčka a kdo si chtěl prohlédnout auta s pořádnými motory, přesunul se na přidružený sraz amerických vozů.

V úvodu jsme naznačili, že na sraz dorazila spousta zahraničních vozů, především z Polska a Slovenska. Jejich vozy se svými úpravami trochu lišily a proto se jednalo o vítané zpestření. Objevilo se dokonce i staré známé Audi 80, které nabylo na sraze snad od roku 2006. Přesto svými úpravami patřilo ke špičce, co tento sraz nabízel. Radost jsme měli i ze tří aut ve stylu RAT. Majitele všech jsme ihned kontaktovali a dohodli na nafocení jejich kárek, takže se máte na co těšit a sekce Rat Style tak čeká aktualizace.

Pokud vše půjde podle plánu, ještě dnes vám přineseme naší obvyklou videorecenzi a ještě něco navíc. Náš Favorat byl při představování na plachtě soutěže Tuning Cup objektem jedinéčné show. Přemluvili jsme totiž odborníka na Pinstriping Filipa Taubnera, aby na něm provedl pár svých tahů. Ovšem zkomplikovali jsme tu to tím, že místo svého obvyklého nástroje v podobě štětce, dostal do rukou ostrý šroubovák. Jak se s tímto úkolem vypořádal budete moci shlédnout na videu RAT Pinstriping LIVE, které právě připravujeme.

Fotky z této akce si můžete prohlédnout zde na Relax Meeting 2010.

Videoreportáže:

 

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF