Home Srazy a akce Tuning Extreme Show - A nezaprší a nezaprší ...
 

 


Tuning Extreme Show - A nezaprší a nezaprší ... Tisk
Sobota, 07. 08. 2010 | Počet zobrazení: 3734
Bookmark and Share

28Kdo dnes vyrazil na Tuning Extreme Show do Příbrami, musel být hodně otrlý. Předpověď nehlásala žádné zlepšení počasí, přesto se na ploše vyhrazené pro soutěž Tuning Cup poskládalo slušné množství vozů.

Už od rána padaly provazy vody na letiště nedaleko Příbrami. Ne jinak tomu bylo i dalších koutech naší republiky. Společný odjezd několika našich vozů byl naplánován z benzínové pumpy u chuchelského dostihové závodiště. Atmosféra dost připomínala léta tuningových začátků, kdy se na těch 5 srazů, které se konaly za celou sezónu, se jelo i kdyby padaly trakaře. Výjimkou nebyly ani jarní srazy na Brněnském Autodromu. Na ty se většinou cestovalo na letních širokých pneumatikách a tuneři se snažili svá auta na silnici plné čerstvé břečky sněhu udržet stůj co stůj.

Zpět ale k Příbrami. V 9:30, kdy naše kolona dorazilo na letiště, nás překvapila poměrně slušná účast, alespoň v sekci vyhrazené soutěži Tuning Cup... a další auta pořád najížděla. Dokonce dorazil i letošní největší aspirant na získání ceny Best of Best, vychromovaná a vyzlacená Honda Civic, jejiž majitel i přivezl na podvalu až z dalekého Uherského Hradiště. Cca 10 minutová přestávka v dešti nám poskytla příležitost k nafocení jednotlivých kousků, které byly na ploše k vidění. Bohužel opětovné protržení oblohy a následný nekonečný déšť nám znemožnil práci s videokamerou, takže videoreportáž musíte pro tentokrát oželet.

Celou atmosféru srazu ale nejlépe zachycují fotografie, které naleznete ve fotogalerii 11. Tuning Extreme Show.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF