Home Tuning Cup A&T nováček roku 2012
 

 


A&T nováček roku 2012 Tisk
Úterý, 17. 04. 2012 | Počet zobrazení: 5828
Bookmark and Share

novacek-2012A&T nováček roku 2012 je speciální soutěžní kategorií, jejímž cílem je do soutěže AZ pneu Tuning Cup přitáhnout nové tváře a vkusně upravené vozy. Na scénu se vrací po roční odmlce a my doufáme, že bude mít podobný úspěch, jako v minulosti. Jak už název napovídá, staré známé tváře soutěže AZ pneu Tuning Cup mají tentokrát smůlu. Prostor tentokrát dostanou úplní nováčci – do kategorie se totiž může A&T nováček roku přihlásit pouze majitel, který dosud nikdy v AZ pneu Tuning Cupu nesoutěžil. Stejná podmínka platí i pro jeho vůz.

Přihlášení do kategorie probíhá při registraci, kdy majitel pouze nahlásí skutečnost, že chce soutěžit také v kategorii A&T nováček roku a že splňuje všechny body obsažené v oficiálních pravidlech. Oficiální pravidla kategorie A&T nováček roku 2012 mají tuto podobu:

1.    Do kategorie A&T nováček roku smí být přihlášeno pouze vozidlo, které nesoutěžilo v předešlých ročnících soutěže AZ pneu Tuning Cup (2006 – 2011) a které úspěšně prošlo jejím předvýběrem a obdrželo startovní číslo na sezónu 2012.

2.    Do kategorie A&T nováček roku může být přihlášen pouze vůz, jehož majitel doposud nikdy nesoutěžil v předešlých ročnících soutěže AZ pneu Tuning Cup (2006 – 2011).

3.    Přihlášení do kategorie A&T nováček roku proběhne na žádost majitele zároveň při registraci do celoroční soutěže AZ pneu Tuning Cup (vůz soutěží jak v klasické kategorii, tak v A&T nováčkovi roku). Nováčci se mohou registrovat na kterémkoliv ze základních kol soutěže AZ pneu Tuning Cup. Ze všech registrovaných vozidel bude po skončení posledního kola (Tuning Extreme Show Příbram, 11. srpna 2012) porotou soutěže vybrána desítka finalistů, kteří budou pozvání na AZ pneu Prague Car Festival 2012, na kterém proběhne slavnostní vyhlášení výsledků.

4.    O finalistech kategorie i celkových výsledcích rozhoduje porota složená ze zástupců časopisu Autosport&Tuning (3 členové) a pořadatelů soutěže AZ pneu Tuning Cup (3 členové). Mezi hlavní kritéria hodnocení patří kvalita a rozsah úprav, jejich nápaditost, provedení a celkový dojem ze soutěžního vozu. Seznam všech účastníků včetně fotografií bude průběžně zveřejňován na internetových stránkách www.autosport-tuning.cz.

5.    Pro nejlepší z kategorie A&T nováček roku budou na finále připraveny věcné ceny, mezi které patří poháry, upomínkové listy, předplatné časopisu A&T nebo poukázky na odběr zboží od partnerů kategorie. Součástí cen je také zveřejnění reportáže v sekci „Váš tuning“, na kterou mají nárok nejlepší soutěžící.

Na hodnocení nejlepších nováčků má velký vliv také redakce časopisu Autosport&Tuning, za tým AZ pneu Tuning Cupu hodnotí hlavní pořadatelé, nikoliv jen členové poroty, kterou znáte z tuningových srazů. Výhodou pro nováčky je určitě i to, že mohou souběžně soutěžit v základní kategorii, do které jejich vůz spadá. Tak to určitě zkuste!


Text: Aleš Darebník
Foto: www.tuningcup.cz

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF