Home Auto HiFi Clarion CX609E
 

 


Clarion CX609E Tisk
Úterý, 12. 10. 2010 | Počet zobrazení: 3785
Bookmark and Share

CX609E_about_tuningMnoho dnešních automobilů je strandartně osazena autorádii o velikosti 2DIN. Originální autorádia však zvládají přehrávat pouze klasická Audio CD ( v lepším případě komprimované audio MP3 vypálená na CD ) a mají nanejvýše Jackový AUX vstup pro připojení MP3 přehrávače.

abt-fusion-slevy-repro

Většina uživatelů si s takovýmto autorádiem vystačí, avšak ti z nás, kterým toto nestačí, se musí poohlédnout pro alternativě, která umí více. Na trhu naštěstí existuje dostatečné množství 2DIN autorádií , ze kterých lze vybírat. Mezi nejlepší kousky v segentu 2DIN autorádií s CD mechanikou patří model od Clarionu s označením CX609E. Velice kvalitní mechanika tohoto autorádia si poradí s klasickými Audio CD ( CD-DA formát ) i s komprimovanými soubory MP3 a WMA ( podpora ID-3 Tagů ) uložených buď na CD médiu nebo na Flash disku ( USB vstup se nachází na 1.5 dlouhém kabelovém vývodu ze zadní části autorádia ). Majitelé elektronických hraček z dílny Apple můžou USB vstup využít také pro přímé připojení iPod nebo iPhone ( přehrávání skladeb se zobrazováním informací přehrávané skladby na displeji autorádia, ovládání a procházení menu přehrávače pomocí tlačítek autorádia, nabíjení přehrávače ). Pro chronické telefonisty je v autorádiu k dispozici bezdrátové Bluetooth Handsfree, které umožňuje také import telefonního seznamu z mobilu. BT lze samozřejmě využít i pro Audiostreaming ( přehrávání audia uloženého v mobilu či jiného zařízení v bavené BT rozhraním s podporou Audiostreamingu ).

Pro připojení zesilovače jsou v zadní části autorádia připraveny 4 RCA výstupy ( přední, zadní nebo subwoofer ). Audio signál lze doladit pomocí pásmových propustí LP a HP, včetně ovládání subwooferu. Černou barvu a kompaktní tvar čelní části autorádia nenarušuje dostatečně velký 2-řádkový displej. Barva znaků displeje a tlačítek může být jedna ze 728mi možných variant, proto se nestane, že by si někdo nevybral přesně takovou, která by neladila s barvou podsvětlení palubní desky automobilu. Na čelním panelu je také přítomen AUX audio vstup v podobě Jackového konektoru, přes který lze připojit jakékoliv zařízení a získat tak další audio zdroj. Tuner s RDS funkcí je samozřejmě i součástí tohoto autorádia.

Doporučená cena činí 7490,- Kč. Produkt má v nabídce firma Rapid Autohifi za velmi zajímavou cenu 6739,- Kč.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF