Home Auto HiFi Instalace autorádia
 

 


Instalace autorádia Tisk
Úterý, 06. 04. 2010 | Počet zobrazení: 4270
Bookmark and Share

radio_instalaceZákladem každé audio sestavy je autorádio s přehrávačem CD. Už před zakoupením mozku sestavy se musíte rozhodnout, zda budete svou aparaturu v autě výrazněji rozšiřovat, nebo se spokojíte jen s dvojicí, či čtveřicí reproduktorů.

Pokud máte totiž v úmyslu nezůstat u tohoto základu, rozhodně se vyplatí zainventovat do výkonnějších modelů, hlavně kvůli množství výstupů v rádia. Budete tak ušetřeni dokupování různých adaptérů a instalace se finančně neprodraží. Budete moci také využívat některé důležité funkce k poslechu kvalitní hudby jako například regulaci hlasitosti subwooferu atd.

Základní montáž autorádia do vozidla s kompletní (kabelovou i mechanickou) přípravou ISO pořídíte už za cenu 238,-Kč. Pokud je vozidlo vybaveno jiným než ISO konektorem či jiným zakončením antény, je třeba k montáži přičíst i redukci z původního továrního konektoru na ISO, případně redukci na jinou koncovku antény, či fantomový napájecí člen (především u vozidel koncernu VW). Cena této doplňkové kabeláže se může pohybovat v rozmezí od 200,- do 700,- Kč. Pokud má vozidlo v palubní desce mechanickou přípravu na tovární autorádio jiného než DIN rozměru, je třeba použít speciální plastové redukční rámečky dle značky a typu vozidla. Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 350 do 1.000,- Kč.

Montáž autorádia obecně tedy může zákazníka přijít na cenu 238,- Kč až cca 2.000,- Kč při použití výše uvedených kabelových a plastových redukcí.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF