Home Auto HiFi Instalace subwooferu
 

 


Instalace subwooferu Tisk
Úterý, 15. 06. 2010 | Počet zobrazení: 6991
Bookmark and Share

pas.subwooferProč se vlastně pouštět do poměrně náročné zástavby subwooferového reproduktoru do vašeho auta? Odpověď je velmi jednoduchá... Protože teprve s tímto reproduktorem získá poslouchaná hudba podkres, kterého instalací klasických reproduktorů nikdy nedosáhnete. Možná si právě říkáte, že nejste jeden z těch bláznů, které potkáte na křižovatce a jeho auto se div nerozskočí mohutným duněním. O tom ale kvalitní poslech není. Vše musí být v autě vyvážené a hlavně basy. Stačí jen hluboké zdůraznění určitým pasáží v písni. A pokud se budete chtít vrátit do mladých let, proč si nepustit nějakou pořádnou dunivou hudbu.

A kolik vás ta sranda bude stát?

Montáže aktivního subwooferu, případně pasivního basového reproduktoru v ozvučnici se zesilovačem jsou si hodně podobné. K oběma se většinou instalují napájecí kabely přímo od baterie včetně velké pojistky, signálová cesta a spínání RCA kabely od rádia. Rozdíly v použitém materiálu jsou zanedbatelné (záleží na délce a průřezu napájecích kabelů, počtu kabelových oček, kvalitě a délce RCA kabelů apod.). Ceny za materiál se pohybují od 1.000,- do 2.500,- Kč.

Základní instalace aktivního wooferu nebo pasivního subwooferu se zesilovačem (nejběžnější varianta, kdy reproduktor a zesilovač přijdou do zavazadlového prostoru vozu) vyjde na cca 1000,- až 1.800,- Kč.

Celkově se tedy instalace aktivního subwooferu, nebo pasivního reproduktoru se zesilovačem pohybuje v rozmezí od 2.000,- do 4.500,- Kč.

akt.subwoofer

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(2)
Přidat Nový
  • Tazi - Čekal jsem víc...
    |18. 06. 2010 - 05:17 |
    vzhledem k nadpisu článku jsem čekal návod na instalaci... no škoda :)
  • Anonymní
    |13. 11. 2011 - 10:16 |
    to máš celkem dost zkreslený čísla:D
 
Joomla SEO powered by JoomSEF