Home Novinky 16 novinek od Alcaru
 

 


16 novinek od Alcaru Tisk
Středa, 15. 02. 2012 | Počet zobrazení: 4494
Bookmark and Share

Dotz uvodMnoho z vás už určitě přemýšlí, jak vylepšit svého miláčka na další sezónu, která tu zde bude co nevidět. Pokud právě laborujete nad správnou volbou nových hliníkových kol, možná pro vás máme řešení. Firma Alcar právě ucedla svou novou kolekci 2012.

předkládáme vám tedy kompletní přestavení jednotlivých designů kol, výběr je už jen na vás.

Antiqua
Nová vlajková loď AEZ byla vyvinuta speciálně pro modely vozů BMW. Klasický design zkřížených paprsků dostal novou, ještě sportovnější podobu. Deset štíhlých paprsků se větví směrem k okraji ráfku, kde je odlitý podpis v podobě loga AEZ. Vizuálně lehká středová část je zapuštěna směrem dovnitř kola a významně se tak podílí na dynamičnosti celého designu.
Šířka, středový otvor, dosedací plocha šroubů i zális umožňují aplikaci kola bez jakékoliv modifikace nebo středových kroužků. Kolo je dokonce připraveno pro upevnění originálními šrouby.

AEZ Antigua silverAEZ Antigua dark

Sydney
AEZ Sydney designér nakreslil pro kompaktní modely značky BMW. Velkororyse otevřený, agresivní design perfektně sedí vozům s bílomodrým logem na kapotě. Sedm dvojitých paprsků s ostrými konci upoutá pozornost a design středové části dá vzpomenout na historii značky v motorsportu, na kterou BMW navazuje v roce 2012 v závodech DTM. Sydney harmonicky splyne s designem vozu i díky na míru navrženým rozměrům pro vozy BMW a využije i originální sadu upevňovacích šroubů.

AEZ Sydney silverAEZ Sydney dark

Portofino
AEZ Portofino je určeno pro vozy značky Mercedes. Klasická, elegantní dvoupaprsková hvězdice paprsků dává najevo, že byla vytvořena na míru právě exkluzivním sedanům, kabrioletům a kombi s trojcípou hvězdou ve znaku. Siluety vozu a kola vypadají jako jednolité umělecké dílo se sportovním duchem. Čisté, úsporné linie designu Portofino a jeho úmyslně odlehčený střed vypadají nadčasově jako vozy, pro které je kolo určeno.

AEZ Portofino silverAEZ Portofino dark

Fast seven
Ve chvíli, kdy poslední díl filmové série “Rychle a zběsile” pokročil k pátému dílu „Fast Five“, Dotz již dosáhl čísla sedm. S kolem Fast Seven chce otočit nejméně tolik hlav jako Vin Diesel se svým 900 koňovým Dodge Charger.
Výrazně sportovní design Fast Seven s leštěným hlubokým límcem a středem ráfku je pokryt metalicky šedým lakem, který dobře ladí se všemi běžnými barvami automobilových laků. Každý ze sedmi paprsků je na jedné straně asymetricky zešikmen, což kolu přidává na dynamičnosti. Standardně je s kolem dodávaná metalicky šedá krytka “Fast” v high-tech designu, ovšem volitelně je možné kolo rozzářit i krytkou v červené nebo modré barvě. Pochromované dekorativní šrouby po obvodu nebo kovový proužek Fast Seven mezi paprsky jsou prvky, které potěší oko nejen závodních nadšenců a příznivců tuningu, ale všechny ty, kteří hledají perfektní zpracování a kvalitu do nejmenšího detailu.

DOTZ Fast SevenDOTZ Fast Seven drift

Rapier
Elegantní ostří s názvem Rapier je k dispozici v další barevné verzi. Jasně zářící verze nese lak s titanovým leskem. Paprsky ve tvaru V navazující na vnější lem kola se střídají s paprsky tvaru Y, které jsou spojeny s vnitřní částí ráfku. Dynamickou strukturu kola završují propracované detaily v podobě kovové středové krytky a chromového loga na jeho obvodu.

DOTZ Rapier shineDOTZ Rapier dark

Territory
Dotz Territory dobývá území speciálních kol pro vozy SUV. Na jeho leštěný límec se napojuje deset dvojitých paprsků, které míří ke středu ostrými i zaoblenými geometrickými tvary. Černé lakování středu kola a bočních částí paprsků kontrastuje s leštěnou čelní plochou, límcem a vnějším lemem. V tmavé centrální části kola je usazena středová krytka “Fast” ve stříbrném rámečku a logo Dotz se vyjímá i na hlubokém límci.

DOTZ TerritoryDOTZ Territory dark

Crunch
Design Crunch je určený pro vozy off-road, což napovídají klasické trojúhelníkové otvory mezi paprsky. Přes svůj odolný vzhled však není kolo vizuálně těžké. Dekorativní prohlubně ve středu kola mu dodávají lehce sportovní nádech.

DOTZ Crunch

RM
Jednoduchou eleganci kola definují kvalitní materiály a čistý design, který dobře ladí s vozy jako VW Golf, Audi A3, Kia C'eed nebo Hyundai i30. Jemně asymetrický design paprsků symbolizuje sportovního ducha a radost z pohybu.

DEZENT RMDEZENT RM dark

RG
Paprsky Dezent RG se rozdvojují v ostrém úhlu do atraktivního tvaru písmena Y. Klasický design dostává novou interpretaci s lakováním v titanovém lesku.

DEZENT RG

Všechny uvedené modely mají homologaci pro provoz na pozemních komunikacích s příslušným atestem a konkrétní typ vozidla.

AEZ 1AEZ 3

Dotz 4AEZ 2

Dotz 5

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF