Home Novinky Pozvánka na AS&T sraz v Hradci Králové
 

 


Pozvánka na AS&T sraz v Hradci Králové Tisk
Středa, 25. 04. 2012 | Počet zobrazení: 5687
Bookmark and Share

AS-T srazVyleštěte kárky, dodělejte poslední maličkosti, máme tu první velký sraz tuningové sezóny 2012. Místo určení - Czechring Hradec Králové. A co více - počasí bude asi skvostné!!! Začínáme už v pátek, a to na vás čeká především zábava. Určitě bude reprodukovaná muzika a s ní i otevřené hangáry s plnou porcí skvělé zábavy a občerstvení. Po celém areálu se bude pohybovat spousta krásných hostesek, které ochotně zapózují u vašich čtyřkolových miláčků. Pro ty sportumilovné máme připravenu opravdovou pecku v podobě jízdy na vyznačené trati na okruhu. Svézt se budete moci nejen se svým vozem, to v pátek i v sobotu, ale pravděpodobně bude k dispozici i nějaký ten speciál s profíkem za volantem, to ale pouze v sobotu.

Hlavním dnem celé akce rozhodně bude sobota. Připraveny budou sprinty na 400 metrů, opět volné jízdy na okruhu. Navíc, kdo bude chtít, může se svézt i na čas a vítězové se určitě dočkají i krásných cen. Připravujeme ale i spoustu dalších doprovodných akcí.

AS-T program

Už teď víme, že jeden z našich partnerů: značka Dotz, výrobce tuningových litých kol, pro několik z vás připravil opravdu krásné ceny. Jeden z návštěvníků srazu totiž obdrží zdarma sadu litých kol dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč. A co k tomu, abyste si kola odvezli právě vy, budete potřebovat? Skoro nic. Nemusíte být nejrychlejší na sprintu ani na okruhu a nemusíte mít ani nejkrásnější auto. Stačí prostě přijet a mít platnou vstupenku. Cena se bude veřejně losovat v průběhu dne, kdy přesně, to se dozvíte až v konečném časovém rozvrhu. Ale kola nejsou jedinou cenou, kterou vám Dotz věnuje. Další skvělé ceny s logem Dotz se budou rozdávat v podobě triček, čepic a dalších reklamních předmětů.

Pro majitele vozů se vznětovým přeplňovaným motorem máme další lákadlo. Firma Dieselpower totiž věnuje jednomu vylosovanému profesionální úpravu řídicí jednotky, a to včetně měření na válcové zkušebně před, ale i po úpravě. Taková „sranda“ jinak přijde zhruba na 15 000 Kč a jeden z vás ji bude mít zadarmo. Ale pozor! Losovat se bude přímo na srazu a všechny výhry si odvezou jen ti, kteří v době losování budou v areálu přítomni. Ten, kdo odjede příliš brzo, má prostě smůlu. Losování proběhne v sobotu okolo 16 hodiny a vzhledem ke krásným cenám se rozhodně vyplatí na srazu do té doby zůstat. Nudit se určitě nebudete.

Parádním lákadlem pro všechny účastníky jistě bude účast soutěžících ve velmi populární Rallye Praha Revival. Ta se letos pojede dokonce s mezinárodní účastí a s pořadatelem se podařilo domluvit, že všechny legendární stroje i posádky, kterých bude cca 150, se představí při jedné rychlostní zkoušce přímo na okruhu. Budete tedy mít šanci je vidět nejen staticky, ale i v pořádném tempu. První vůz se na trati objeví těsně před třetí hodinou odpolední. Vše je domluveno tak, že se na trať vypustí vždy dvojice vozů, což bude určitě úžasná podívaná. Vozy pak budou cca 45 minut vystaveny na vyhrazeném parkovišti, a zatímco ti první budou pomalu odjíždět, ti další budou do areálu teprve najíždět.  

Další parádičkou bude předvedení unikátní Škody 130 RS A5 přímo v akci na okruhu. Jedná se o vůz, který můžete v polorozebraném stavu vidět pouze v depozitu v Mladé Boleslavi, druhý originální exemplář uvidíte pouze na naší akci! Náladu všem jistě zvedne i účast časopisu Playboy a hlavně jeho populárních „zajíčků“. Ten, kdo navštívil loňskou Mimoň, jistě ví, o čem je řeč.

Svezení pro několik z vás přislíbil i Seven klub. Členové klubu totiž také zavítají na okruh a ukážou své umění za volanty legendárních Super Sevenů, Kaipanů a dalších vozů tohoto typu, a jak říkáme, několik z vás povozí. Kromě Sevenů se budete moci svézt v kokpitech dalších supersportů, jako například Ferrari, Lamborghini, BMW M atd. Ale asi největší peckou bude jízda se Subaru Impreza WRX STI s výkonem přes 500 koní. I tu si několik z vás užije.

V neposlední řadě je potřeba zmínit i první kolo Tuning Cupu, které při akci proběhne. Tuning Cup nabízí v současné době asi to nejlepší, co je na naší scéně k vidění a přesně „to“ přijede i na okruh do Hradce Králové. Volit se bude i Miss Tuning, nechat si ujít tolik krásy prostě nejde. A pořád ještě nekončíme! Své vystoupení plné adrenalinu předvede populární motocyklový kaskadér Pavel Vik. Na několika srazech už vystupoval, a tak ho možná někteří z vás znají osobně. Pavel si připravil hned dvě vystoupení a nově dokonce i show plnou ohně a dalších pyrotechnických efektů. Do kalendáře si tedy nezapomeňte zaškrtnout červeným písmem data 27. a 28. dubna. Tuning show na Czech Ringu v Hradci Králové je tu pro vás! 

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF