Home Novinky RelaxMeeting s nadupaným programem
 

 


RelaxMeeting s nadupaným programem Tisk
Pátek, 08. 06. 2012 | Počet zobrazení: 5703
Bookmark and Share

37RelaxMeeting se v posledních letech těší obrovské návštěvnosti, proto se organizátoři letos vyhecovali a skutečně pracovali na ještě bohatším programu. Sice se stále dolaďují poslední detaily, ale již nyní je jasné, co se bude dít.. Není toho málo a pokud bychom to měli shrnout do jedné věty, asi bychom řekli „Nudit se nebudete“.
    V pátek se brány otevřou již v 15:00 hodin, budete mít tedy dost času na umístění stanů, grilů a dalších věcí nutných k pohodovému „přežití“ na open air akci. Večer to ale začne..
    Již v pátek začnete soutěžit, a to v dB Dragu v jednobodové noční soutěži, samozřejmostí bude RelaxNeon Cup (registrace bude probíhat ve stanu Tuning ligy, a i večerní prezentace proběhne ve vyznačených prostorech Tuning Ligy). Odstartuje večerní party, která se ve 22:00 hodin promění v živé vystoupení rapové skupiny MAAT (http://www.maat-rap.com/). V poslední době opravdu velmi populární česká grupa, která UMÍ dělat SHOW.. Večer nebude samozřejmě chybět hned dvojité strip vystoupení. Samostatnou jednotkou bude Monster stání, které vyroste odděleně od party stanů. Monster slibuje další, tentokrát menší stage s vlastním DJ, barem apod. Je tedy již jasné, že si na RelaxMeetingu budete moci vybrat i hudební styl, který vám sedí..
    Sobota je nadupaná ještě více. Celý den se bude soutěžit ve všem možném – AZ Pneu Tuning Cup, EASCA, dB Drag (tentokrát mezinárodní 3bodové kolo), Bass Race, Tuning Liga a technická část Neon Cupu. Samozřejmě nebudou chybět hostesky a představování na plachtě. Budete se moci těšit hned na trojité vystoupení extrémních sportů VSA Xtreme. Je připraven speciální program v Monster baru. Speciálním bodem bude pro letošek erotická myčka, která pro letošek bude mít přívlastek showcars. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, na RelaxMeetingu v Pardubicích se představí i společnost Showcars (www.showcars.cz), která se uvolnila dát do erotické myčky hned dvojici atraktivních vozů. Přesně řečeno Ferrari F430 a Lamborghiny Gallardo. VSA Xtreme bude na akci poskytovat i workshop pro účastníky se zkušenostmi či odvahou. Jednoduše si budete moci na U-rampě také zajezdit, k tomu ůčelu si i věci k tomu potřebné propůjčit..  Večer samozřejmě opět nebude chybět další party s strip vystoupením atd.
    Věříme, že takto sestavený program ještě zvýší na oblibě pohodových srazů RelaxMeeting!

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF