Home Profituning Bizon útočí
 

 


Bizon útočí Tisk
Středa, 23. 02. 2011 | Počet zobrazení: 5186
Bookmark and Share

lexus_about_tuningJste už přesycení Mercedesů od Brabusu a Bavoráků od Hamannu? Máme pro vás alternativu. Co takhle Lexus LS 600h od Wald International? Nám se tedy líbí hodně!

Japonská tuningová firma Wald International se nespecializuje jen na Luxusy, či japonská auta. Výborně si už poradila s Mercedesy, BMW, Rolls-Roycem atd. Zpět ale k téhle velmi povedené úpravě vlajkové lodi od Lexusu. „Black Bizon Series“ – v tomto stylu je šestistovka upravena.

Úprav je celkem dost. Kompletně nové jsou nárazníky, přední se svislými LED světly pro denní svícení, zadní s integrovaným difuzorem a koncovkami výfuku ne nepodobné modelu IS-F. Černočerný design podtrhují jak jinak, než černá kola Mahor. Pro „komfortnější“ jízdu jsou dodávány o průměru 22 palců, kdo touží vědět ještě detailněji, přes jaké nerovnosti auto přejíždí, může si objednat palců rovnou 24. Nástavce prahů vhodně doplňují celkový styl přestavby a stříbrné žábry zde rozhodně nijak neruší. Celá přestavba je unifikovaná i na prodlouženou verzi L, jen zmiňované nástavce prahů jsou o trochu delší.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF