Home Profituning Camaro 3x jinak
 

 


Camaro 3x jinak Tisk
Úterý, 29. 03. 2011 | Počet zobrazení: 6300
Bookmark and Share

camaro_sema_about_tuningAmerická firma Revolution Styling se specializuje na auta Chevrolet. Na výstavě Sema představila trojici upravených modelů Camaro.

 
Každé z nich se od sebe liší. První, vlajková úprava, je kompletně přeměněné Camaro s rozšířeným bodykitem, pozměněnými předními světlomety, 21 palcovými kovanými koly a dvojicí turbodmychadel přeplňovanou V8. Jedná se tedy o klasické tuningové úpravy se vším všudy.


Druhý kousek je o poznání agresivnější. Daleko více se totiž podobá závodní verzi. Je postaven na základě verze SS. Nový název se rozrostl o písmenko X. Zde se především odlehčovalo. Karbonová je kapota, přední spoiler, prahy i nepřehlédnutelné křídlo. Černé ráfky jsou obuty do pneumatik Michelin Pilot Sport. O up-grade brzdové soustavy se postaraly výrobky Brembo s větranými plovoucími kotouči a osmipístkovými brzdiči.


Poslední vystavený kus se chlubil decentním bodykitem a je zaměřen na majitele, kteří vyznávají spíše nenápadné úpravy. Na Camaru přibyl přední spoiler, nástavce prahů, zadní spoiler s integrovanými hranatými koncovkami výfuku a výrazná odtrhová hrana na hraně kufru. Zajímavým doplňkem jsou i chromové rámečky zadních světel.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF