Home Profituning JE Design - Audi Q7
 

 


JE Design - Audi Q7 Tisk
Pátek, 26. 03. 2010 | Počet zobrazení: 4662
Bookmark and Share

q7_tuningFirma JE Design se zase jednou vytáhla a představila veřejnosti svou raketu na kolech. Přestavba je to totální. Nezapomnělo se na mohutný bodykit, přestavbu interiéru, včetně hifi aparatury a na závěr se podíval i pod kapotu. U tohoto exempláře se jedná konkrétně o třílitrový diesel se sériovým výkonem 233 koní.

Začneme ale exteriérem. Kit obsahuje přední spoiler se čtveřicí doplňkovým světel, mračínka hlavních světel, nástavce prahů, zadní spoiler s integrovaným difuzorem. Tento kit pořídíte za 5.719,-€. Za dalších 988,-€ vás bude stát nerezový výfukový systém s individuálními koncovkami. Speciální odstín Red Rocket i takto velkému autu sluší.


Na pořádné auto patří i pořádná kola. V tomto případě se jedná od pětipaprskové loukotě o rozměrech 10x22 palců. Společnost jim dělají pneumatiky o šíři 295/30 R22. Tato sada vyjde na podobné peníze, jako bodykit, tedy 5.190,-€. Dosti výrazné snížení obstarává nerezová sada tlumičů Street Comfort, která zajišťuje lepší jízdní vlastnosti, přitom ale z posádky nevytřese duši.


Již zmíněný dieselový třílitr dostal díky optimalizaci řídící jednotky příděl 52 koní a 50 Nm. Výsledné výkonové špičky se tedy zastavily na 285 koní a 550 Nm. Maximálka vzrostla o 9 km/h na výsledných 219 km/h a zrychlení na 100 km/h se odehraje už za necelých osm a půl vteřiny. Celá modifikace řídící jednotky vyjde na bratru 1.149,-€. Pro benzínový osmiválec o obsahu 4,2 litru je připraven kompresorový kit, který vykouzlí až 500 koní. S tímto výkonem se opravdu jedná o raketu na kolech.

Interiér je jako ze škatulky. Světlá kůže je dokonalá, ale nejvíce zaujme obklad z pravého červeného karbonu. Ten se objevil na obkladech dveří, středové konzoly a štítku přístrojů. Karbon stojí ale 3.317,-€. Trochu drahá sranda. Hifi komponenty rozmístěné v interiéru ale stojí třikrát více. Jak by také ne, vždyť se skládá jen z těch nejlepších komponentů. Harman Kardon Drive & Play 2 - iPOD s barevným displejem, Harman Kardon CA 470 - 4kanálový zasilovač pro přední a zadní část vozu, Harman Kardon CA 1500 M - Mono zesilovač (360 Watt RMS při 4 Ohm, 600 Watt RMS při 2 Ohm), Infinity Frontsystem, Infinity Hecksystem, Infinity Kappa Perfect VQ: 12" (30cm) Subwoofer a Rockford Fosgate 3sixty signálový procesor.


Když se to vezme kolem a kolem, je to hlavně showcar firmy JE Design a celá přestavba vyšla na závratných 61.000,-€. Berte proto tento článek a fotky spíše jako inspiraci pro vaše úpravy SUV Audi Q7.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF