Home Profituning JE Design – VW Golf GTI "R-Power"
 

 


JE Design – VW Golf GTI "R-Power" Tisk
Neděle, 15. 08. 2010 | Počet zobrazení: 4887
Bookmark and Share


GTI_about_tuningPokud jste dodnes chtěli mít VW Golf s 270 koňskými silami, museli jste investovat více než € 36,000 a koupit si Golf R. Ale teď JE DESIGN nabízí stejnou porci koní i pro Golf GTI. K prezentaci tohoto výkonu JE DESIGN nabízí aeropaket, kola z lehkých slitin a nový výfukový systém, který produkuje sportovnější zvuk.

JE DESIGN zvyšuje sílu Golfu GTI šesté generace o více jak 25%. Místo sériových 210 koní (155 kW) produkuje 2,0-litrový motor s turbodmychadlem drtivých 270 koní (199 kW). Maximální točivý moment poskočil z 280 na 370 Nm a maximální rychlost nekončí na 240 km/h, ale až na 257 km/h. Zrychlení z 0 na 100 km/h se zlepšilo o 0,5 sekundy, tedy na rovných 6,4 sekundy. JE DESIGN nabízí optimalizaci jednotky ve své vlastní dílně v Leingartenu nebo sbírá řídící jednotky pomocí speciální kurýrní služby a doručí je v co nejkratším možném termínu zase zpět. Cena je stanovena na 1549 € včetně DPH a přidává rok záruky na součásti motoru, turbodmychadlo i převodovku. Pokud je vaše auto mladší dvou let a má najeto méně než 100 tis. km, můžete si za 199 € rozšířit záruku ještě o jeden rok.


Váš model GTI může být navíc ozdoben aerodynamickým kitem. Nový přední spoiler s centrální lipou v carbon-looku je k dispozici za 349 €. Sportovního ducha prozrazují také výrazné nástavce prahů, které pořídíte za 299 € a zadní difuzor opět v carbon-looku za 249 €. Sportovní výfuk s vyústěním vlevo a vpravo z nerezové oceli zaručuje sportovní zvuk a je k mání za 899 €. Nezapomnělo se ani na lepší jízdní vlastnosti. Ty jsou zdokonaleny sportovními pružinami (159 €), které pošlou Golfa o 35 mm blíže k asfaltu. A pokud se vám auto líbí jako celek, můžete si objednat kola Multispoke o velikosti 8x19 palců v matně černé se stříbrným kroužkem. Díky pneumatikám o velikosti 225/35 R19 nebudete mít problém přenést výkon na silnici. Za kompletní sadu kol zaplatíte € 2,930.
Jako obvykle JE DESIGN přikládá na všechny komponenty certifikát TÜV, takže změny mohou být snadno zavedeny i v dokumentaci vozidla. Více informací o výrobcích firmy JE DESIGN jsou k dispozici na internetové adrese www.je-design.de.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF