Home Profituning Kabelka Mini Cooper Works
 

 


Kabelka Mini Cooper Works Tisk
Středa, 02. 03. 2011 | Počet zobrazení: 6047
Bookmark and Share

mini_about_tuningTentokráte tu máme něco pro ženy-tunerky. Kabelka je nedílnou součástí vašeho šatníku, tak proč k ní nepřizpůsobit i vašeho čtyřkolového miláčka. A jak na to? Je to jednoduché. Zabalte ho do vinylového polepu, stejně tak jako to udělal německý úpravce CoverEFX.

Obliba fólií, které zabalí celé auto neustále roste. Můžete tak změnit celou image auta, bez toho, abyste potušili jeho původní lak. Hodně oblíbené jsou matové polepy, zvláště pak bílá, černá a další pastelové barvy. CoverEFX šel ovšem ještě dál. Polepil Miniho vinylem přípomínající svou strukturou kůži. A by to nebylo tak fádní, vybral si nejslavnější design mezi kabelkami, Louise Vuittona. Ke zlatemému potisku vhodně sladil i všechny původně černé plasty. Zlaté jsou tak všechny lemy blatníků, chladičová maska a dokonce i přední světla a střecha. Ušetřeny nebyly ani kola OZ LM o velikosti 7x17" ET37 nazuté do semi-slicků Toyo R888 o rozměru 205/40.

Úprava ovšem nebyla jen estetická. Zapracovalo se i na jízdních vlastnostech. Jistější v kramflecích si je Mini díky instalaci stavitelného podvozkového kitu KW varianta 3. Řazení je teď dílem okamžiku díky zkrácenému řazení WorxRacing. Velké změny se udály i po kapotou. Oturbovaná šestnáctka se sériovým výkonem 211 koní a 280Nm se nabízí hned se dvěma novými výkonnovými stupni. První vyžene výkon na 236 koní a 350 Nm, kterých bylo dosaženo optimalizací řídící jednotky, instalací 2,5" výfukového potrubí a otevřeného vzduchového filtru. Pokud se vám na na nákupní tašku zdá málo, úpravce nabízí ještě vyriantu s výkonem 252 koní podporovaných 382 Nm.

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF