Home Profituning Leon trochu jinak
 

 


Leon trochu jinak Tisk
Středa, 08. 12. 2010 | Počet zobrazení: 5567
Bookmark and Share

Leon-rdx_about_tuningTak copak to tu máme? Firma RACEDESIGN se vytasila s aerodynamickým kitem pro Seat Leon typ 1P. Jedná se vcelku o vyvedený přestavbový kit za velice slušné peníze. Za kompletní kit totiž vysolíte 790,-€. Pokud si budete přát koupit jen jeden díl setu, klidně můžete, ceny začínají od 130,-€ za nástavce prahů až po 349,-€ za přední nárazník, vlastně i zadní.

Přední nárazník je díky stříbrnému středu podobný kousku ze sportovní verze Golfu. Jeho postranní design zase odpovídá modelu Audi S6. Dokonce je možné použít světla pro denní svícení určené pro tento model. Otvory vyplňuje tahokov s velkými oky, což je příjemné zpestření.

Zadní nárazník se rovněž jako jeho přední bráška výrazně přiblížil k silnici. Stříbrné lakování se tentokrát objevilo i na náznaku difuzoru, z kterého vykukuje centrálně vyvedená dvojitá koncovka laděného výfuku. Škoda, že se v trojici otvorů objevil stříbrný tahokov s malými oky.

Firma RACEDESIGN si zakládá na tom, že jejich díly absolutně padnou na původní místo sériových kousků. To je velmi důležité. Vše samozřejmě zastřešuje i homologací TUV, která je zárukou kvality a  bezpečnosti.

Pokud si chcete prohlédnout ostatní produkty tohoto úpravce, není nic jednoduššího, než se podívat na jejich internetové stránky www.rdx-racedesign.de .

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF