Home Recenze aut rat style
 

 Rat style

Jedná se o oblast tuningu automobilů, kde naplatí přesně daná pravidla jednotlivých úprav.  Do této sekce zařazujeme automobily, které se svými úpravami odlišují od klasického pojetí tuningu. Najdete zde vozy upravené v used stylu, rust stylu, rat stylu, hot rody a další.Rat Style, trocha zahraniční inspirace neuškodí!

Tisk
Středa, 12. 05. 2010 | Počet zobrazení: 10884
Bookmark and Share

krysy_about_tuningNež zveřejníme další recenzi o nějaké té kryse, dovolujeme si vám předložit malou ukázku toho, jak se s Rat Stylem popasovali v zahraničí, kde je tento styl přeci jen známější a častěji na něj můžete na nějakém tom sraze narazit.

 

Škoda 120 LS – Special Tuning Project

Tisk
Pondělí, 19. 04. 2010 | Počet zobrazení: 11038
Bookmark and Share

eleso_about_tuningJsou auta, která bez problémů zařadíte do určité skupiny podle druhu úprav, které prodělaly. S některými je to o trochu složitější, no a Škůdka Radka Hykeše je pro „škatulkáře“ doslova noční můrou. A to je dobře. Tuning nemusí přeci jet vždy v zaběhlých kolejích, proč čas od času neodbočit na vedlejší kolej?

 

VW Golf II - Krysák

Tisk
Pátek, 26. 03. 2010 | Počet zobrazení: 8444
Bookmark and Share

GOLF_RAT_abouttuningKrysa za pár babek i takto by se dal nazvat tento článek. Standu Čecha tento Golf stál přesně tašku hrušek jako protiúčet. A pak se s ní začaly dít věci.

 

Škoda Favorit - FavoRAT

Tisk
Pátek, 26. 03. 2010 | Počet zobrazení: 14191
Bookmark and Share

Favorat_about_tuningV minulé sezóně jsme odchytli jen tři auta upravená tak, aby zapadala do této sekce. Přeci jen je tento styl u nás stále zřídka kdy k vidění, ale je jasné, že právě rok 2009 byl průlomový, takže se letos můžete těšit na početnější sestavu aut ve stylu rat, used, rust atd. To jen tak na úvod.

 


Joomla SEO powered by JoomSEF