Home Srazy a akce Active Day Meeting 2010
 

 


Active Day Meeting 2010 Tisk
Pátek, 06. 08. 2010 | Počet zobrazení: 4752
Bookmark and Share

ADM_about_tuningNa přelomu července a srpna se vůbec poprvé uskutečnila akce pod názvem Active Day Meeting. Již několik měsíců ji pořadatelé Every Day Tuning Club, o.s. a Motorland Bělá prezentovali veřejnosti jako svátek tuningu a outdoorových aktivit. A že akce opravdu svátkem byla, se mohli přesvědčit všichni návštěvníci.
Těch nakonec dorazilo více než 300, a to v téměř 130 vozech různých značek a různých stupňů úprav. Počasí se opravdu vydařilo, takže přijeli i opravdové skvosty – ať již evropský král mezi Mercedesy - Mercedes-Benz CLS v úpravě Brabus, Peugeot 206 s dveřmi otevřenými na všechny strany nebo čerstvě mediálně známá Škoda Fabia Baryho Bareše. Ti všichni, a s nimi dalších 42 vozů, se představili na červenobílé šachovnici, kde mohli předvést, co se v nich skrývá. Kvalitou obsazení, provedení a i hodnocení neměla soutěž daleko k těm nejlepším u nás.

 
Den byl dlouhý, lákadel bylo dost. Buggy a motokáry si fanoušků našli nejvíce. Ani čtyřkolky nezůstali pozadu, snad jen zorbingu se lidé báli. Dívky, dámy a slečny mohli vyzkoušet služby Centra krásy a děti si zase zasoutěžit o ceny věnované Besipem. Nakonec ani play-station ani off-roady nezůstali osamoceny a stali se vyhledávanou atrakcí. Ale to už se blížil podvečer a vyhlášení výsledků soutěží Show&Shine. Zlatočervených pohárů se rozdalo všech patnáct a jejich noví majitelé si je, nutno říci, skutečně zasloužili. Pohár pohárů, neboli Best of the Best Show & Shine si nakonec odvezl šedý Seat Leon a doplňující Cenu diváků červená Octavia RS.
I když se akce konala poprvé, byla účastníky hodnocena velmi dobře. Nezbývá než doufat a věřit, že za rok se do Motorlandu EDT vrátí a společně připraví další a ještě lepší akci.
Text: mf
foto: honan.cz, AdamKafka.cz

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF